[Kategorie: Sfeer | Datum/tiid: 25 11 05 - 00:21]
Beautiful Agony
Als er
iets is wat momenteel de gang van mijn leven het beste illustreert is het wel
Die Walkure's Ride Of The Valkyries van Richard Wagner... Of meer
Barcarolle? Of.. of..
La Wally van Ebben?
*zuchtesevendiep*

[Kategorie: Laitsje | Datum/tiid: 15 11 05 - 23:01]
Stoïcijns
Wie 't aantal feauteaux raadt, krijgt een verrassing...

[Kategorie: Frjemd | Datum/tiid: 13 11 05 - 14:08]
Get Real, Nigga!
NEW YORK - Rapper 50 Cent is aangedaan door de fatale schietpartij in de bioscoop waar zijn film 'Get rich or die trying' werd gedraaid. Dit zei de rapper vrijdag in het programma 'The view' op de Amerikaanse televisiezender ABC. De 30-jarige Shelton Flowers werd woensdag minstens drie keer beschoten en overleed aan zijn verwondingen... (
Bron)
50 Cent is aangedaan...' My ass! Niks 'aangedaan'!
Free publicity, u mean!
Hoe serieus kun je iemand nemen die geweld verheerlijkt in z'n video's en in 't verlengde ervan; z'n cd (
The Massacre; natuurlijk). Was
'In da club' nog wel enigszins te hachelen, tegenwoordig moeten we 't doen met videootjes, voorzien van kontschuddende,
minimal dressed hoe's en
bitches en geroeleerd door overmatig gedrogeerde
nigga's en
pimps, al zwaaiend met dat rare, twee-bij-twee-vinger-armbeweginkje. Verheffende songteksten verklaren this nigga heilig;

-->[Kategorie: Sfeer | Datum/tiid: 12 11 05 - 23:46]
Non-post: Weird shit
Weird en nietszeggend;
Tim Rudder's
Alicia (
.mov, 15 Mb). 't Begint nergens en 't eindigt nergens. Raar. En dat is 't.

(Btw: voor de beleving.. zet je geluid ff lekker hoog.. ) [Kategorie: Famylje | Datum/tiid: 10 11 05 - 06:43]
Eamel & de bern II: BKA
Ik ben dus zwanger. Weliswaar niet fysiek, dat schijnt technisch gezien niet mogelijk, maar dat er zo'n minimensje op komst is, is inmiddels wel duidelijk. Althans, zwaar onder voorbehoud. Want het probleem is; eamel is man. En single. Da's een dubbele handicap. Vooral als je als single-eamel de intentie hebt jezelf als adoptie-vader op te werpen. Met name China en nog wat van die kinder-leveranciers schijnen hier, overigens terecht, problemen mee te hebben.
Hoedanook, sinds dit nieuws enigszins bekend is geraakt in eamel's sociale kring, is de meest gestelde vraag:
'Waarom?"

-->[Kategorie: Laitsje | Datum/tiid: 06 11 05 - 13:28]
Non-post: CallFUN
En ineens laat CallTV, normaliter toch het schoolvoorbeeld van hoe televisie maken nu net
niet moet, zien dat 't leuk kan zijn. Vooral als de presentatrice-dame in kwestie een kwartier lang letterlijk in een deuk ligt om 't woord
'Kaasschaafje'. En elke keer als mevrouw zich weer samengeraapt denkt te hebben komt 't woord weer voorbij. Het zou me niets verbazen dat men de vloer heeft moeten dweilen... LOL.

Hm. 'dat men de vloer heeft moeten dweilen'... rare zin. shoot me. :-) [Kategorie: Technyk | Datum/tiid: 06 11 05 - 10:08]
Messenger / MSN 8 beta
Voor de liefhebber: de Messenger 8 beta is uit. Officieel voor een select probeer-publiek. Officieus gewoon hier neer te halen. Installeren and up u go!
Note: er wordt een proxy geinstalleerd. Dit resulteert in een kleine advertentiebanner naast je messenger. Klik deze niet weg; je proxy wordt dan ook afgesloten (lees de bijgevoegde .nfo even in notepad o.i.d.) Verder:
it kicks ass!
Yw..
MSN 8 beta (rightclick/shave ass) - MSN 8 patch (idem)

Off-record: liefhebber van Madonna? Kom over een uurtje ff terug...